Certyfikat ISO

Celem dostarczania najwyższej jakości usług naszym Klientom Spółka Linegal Chemicals zdecydowała się starać o certyfikat ISO EN 9001: 2000, z serii standardów jakości Międzynarodowej Organizacji Standaryzacji (ISO).
W procesie realizacji wymagań ISO udoskonaliliśmy obsługę Klienta oraz system dokumentacji, w celu zapewnienia ujednolicenia i stabilności naszych usług i produktów.
     Chcielibyśmy z dumą poinformować naszych Klientów, że od 4 lipca 2005 roku nasza działalność handlowa jest prowadzona z sukcesem wg ISO 9001 : 2000. Podstawową korzyścią wprowadzenia certyfikacji jest znaczne zwiększenie satysfakcji Klientów.
Certyfikacja jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów i usług. Jest zapewnieniem dla wszystkich naszych Klientów, że spełnimy ich wymagania co do jakości i stosownych przepisów.
     Celem kontynuowania ulepszania naszych produktów i usług poddajemy się wewnętrznym i zewnętrznym auditom, zgodnie z wymaganiami ISO.Bazując na systemie ISO 9001 możemy łatwo budować wzajemnie korzystne relacje z naszymi partnerami.

Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz 'Zapisz jako', by pobrać zdjęcie Certyfikatu ISO.

Do góry

Kontakt